Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Jurkowski

Główny profil wsparcia, jakie świadczy Kancelaria Prawna radcy prawnego Pawła Jurkowskiego, to kompleksowa obsługa dedykowana przede wszystkim firmom.

Pomoc Kancelarii

Indywidualne podejście pozwala również na prowadzenie doradztwa na rzecz klientów indywidualnych. Nasi radcowie prawni mogą świadczyć wsparcie Klientom w ramach przysługujących im uprawnień konsumenckich lub w sprawach spadkowych, w szczególności dotyczących zachowku.

Pomagamy podmiotom indywidualnym oraz biznesowym, jeśli chodzi o obrót nieruchomościami. Nasi radcowie prawni mogą przygotować lub zweryfikować umowy przedwstępne sprzedaży nieruchomości, umowy najmu oraz dzierżawy lokali handlowych, mieszkalnych, jak i użytkowych. Wsparcie świadczone jest również w ramach kompleksowej obsługi wspólnot mieszkaniowych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną także w branży IT oraz w sprawach związanych z prawem autorskim, znakami towarowymi i zwalczaniem nieuczciwej konkurencji. Wspieramy Klientów w ramach prowadzonego handlu w Internecie (e-commerce) oraz w sporach o domeny internetowe przed Sądem Polubownym ds. Domen Internetowych i innymi sądami.

Paweł Jurkowski
radca prawny, nauczyciel akademicki

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (prawo) oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (socjologia). Pracę magisterską dotyczącą postępowania przed Sądem Polubownym ds. Domen Internetowych przy PIIT obronił pod kierunkiem prof. dr hab. Tadeusza Erecińskiego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy; prowadzący ćwiczenia z prawa cywilnego na kierunku prawo w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Specjalista z zakresu prawa handlowego i cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów. W zakresie jego zainteresowania znajdują się również aspekty prawne związane z szeroko rozumianą działalnością w Internecie. Główną sferą jego praktyki jest obsługa przedsiębiorców, posiada bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz spółek z branży chemicznej, transportowej, budowlanej, a także spółek z udziałem kapitału publicznego. Doradzał również podmiotom działającym w branży IT, prowadził postępowania z zakresu prawa ubezpieczeniowego.

Wsparcie online

Nasze wsparcie świadczone jest również na odległość. Możliwa jest pomoc prawna online oraz przez telefon. Nasza Kancelaria prawna z Bydgoszczy udziela porad również z wykorzystaniem aplikacji umożliwiających prowadzenie telekonferencji.

Mamy XXI wiek i bardzo ułatwione możliwości komunikacji przez Internet. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, którzy cenią sobie czas i wygodę. W dzisiejszych czasach często nie mamy już miejsca na kolejne spotkania w swoim grafiku. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, świadczymy więc wsparcie online za pomocą Internetu i środków komunikacji elektronicznej.