Pomoc prawna online

Prawnik przez Internet

Nasze wsparcie świadczone jest również na odległość. Możliwa jest pomoc prawna online oraz przez telefon. Nasza Kancelaria prawna z Bydgoszczy udziela porad również z wykorzystaniem aplikacji umożliwiających prowadzenie telekonferencji.

Mamy XXI wiek i bardzo ułatwione możliwości komunikacji przez Internet. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, którzy cenią sobie czas i wygodę. W dzisiejszych czasach często nie mamy już miejsca na kolejne spotkania w swoim grafiku. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, świadczymy więc wsparcie online za pomocą Internetu i środków komunikacji elektronicznej.

Pomoc online

Świadczymy telefoniczne, telekonferencyjne oraz mailowe porady prawne. Używając drogi elektronicznej, sporządzamy również umowy oraz wszelkiego rodzaju pisma. Możliwe jest więc wsparcie, które nie wymaga poświęcania czasu na dojazd do naszej siedziby w Bydgoszczy. Z tego typu porad mogą także skorzystać Klienci, którzy mieszkają daleko od naszej Kancelarii lub pracują w niestandardowych godzinach i nie mają czasu, aby odwiedzić nas osobiście.

Prawnik przez Internet – jak działamy?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez Internet i przedstawienia swojej sytuacji lub określenia, w czym chcieliby Państwo uzyskać pomoc.

  1. Na podstawie otrzymanych informacji, dokonamy darmowej wyceny usługi online – przedstawimy ją Państwu wraz z informacją o czasie jej realizacji.
  2. Po akceptacji wyceny prześlemy do akceptacji zlecenie oraz poprosimy o uiszczenie ustalonej kwoty przelewem na konto Kancelarii.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przystępujemy do realizacji zgodnie z wcześniej przekazanymi Państwu informacjami.

Wycena następuje na podstawie nakładu pracy potrzebnego na realizację zlecenia; termin realizacji uzależniony jest od świadczonej usługi – porady prawne udzielane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty.

Nasza Kancelaria z Bydgoszczy świadczy pomoc online – porady przez Internet to część naszej działalności. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszego wsparcia, zapraszamy do kontaktu:

biuro@pjkancelaria.pl

+48 691 795 310